איך לבחור חברת הובלה?

תוכן עניינים

בעת עיסוק במשימה מיוחדת כמו העברת בית, חשוב לשים בחשבון מספר עקרונות עיקריים שיהפכו את התהליך לקל ומהיר ככל האפשר. בחירת חברת הובלה מתאימה היא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר שחייבים לתת להם ציון משוער. כיצד לבחור חברת הובלה? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם בבחירה מושכלת ומדויקת.

דבר ראשון, עיינו במבחר חברות ההובלה הקיימות בשוק ותבדקו את השירותים שהן מציעות. התרשמות ראשונית מהחברות יכולה לספק לכם את היכולת לשפוט את האמינות והאיכות של כל חברה. בנוסף, אל תחסכו מעצמכם בעיון בשיטות הטיפול ברכוש, כמו גם בסקירת מידע נוסף בנושא כמו אמינות המובילים, השכרת ציוד הובלה ואמינות הרכבים המשמשים להעברת הרכוש.

לבסוף, מיצוב הציפיות שלכם במהירות וביעילות השירות, כמו גם בתיאום הרכוש שלכם עם החברה הנבחרת. שימו לב לפרטים הקטנים כמו התיכנון של הגעת הובלה, התקשרות בזמן מוקדם למועמדים וקביעת העדפות בעיסוק ברכוש.

נקודות מרכזיות

 • חקרו את השוק כדי למצוא את השירותים המוצעים על ידי חברות ההובלה
 • בדקו את טיב החברה מבחינת הטיפול ברכוש ואמינות המובילים
 • זרזו את תיאום הציפיות והתכנון עם החברה הנבחרת להובלה

היכרות עם החברה

במהלך תהליך הבחירה של חברת הובלה, חשוב להתחיל בהיכרות עם החברות השונות ולבדוק את השמות שלהן בכדי לבחור את האחת העומדת בקריטריונים שלך.

חקר שמות חברות הובלה

בשלב זה, עיין באינטרנט, בספרות מבצעים או בידיעות של קרובים וחברים על שמות של חברות הובלה אמינות ואיכותיות. במקביל, הימנע מחברות שקיבלו ביקורות לא טובות או חשיובות רבות.

התמצאות באתר האינטרנט של החברה

לאחר בחירת כמה שמות של חברות הובלה, בדוק את אתרי האינטרנט שלהן. צפה במידע המוצג על קיוון השירותים, מחירים ומדיניות החברות.

דברים לחפש באתר של החברה:

 • דרך חשבון המחירים: חפש קורות רשומות של שכר עבודה, סוגים של רכבים וזמן ההובלה המשוער.
 • בדיקות אישורים: אני ממליצה לבדוק את תיק החברה המשפטי על מנת לוודא שהיא מוסמכת ובעלת אישורים נדרשים לשירותים שהיא מספקת.
 • מראה האתר: חברות הובלה מקצועיות ואמינות יכולות להשקיע בעיצוב ובתוכן של האתר שלהן כדי לתת למבקרים הרושם של אמינות וייחודיות.

תהנה משירות ההובלה המתאים לקרקעור!

תהליך בחירת החברה

בחירת חברת ההובלה האמיתית והמתאימה לכם חשובה מאוד כעיסוק בתהליך המעבר. הנה כמה קובעים מרכזים בתהליך זה.

קבלת הצעות מחיר ממספר חברות

בשלב זה יש לקבל הצעות מחיר ממספר חברות הובלה בהתאם לרשימת הצרכים והשירותים הנדרשים במהלך המעבר. חשוב להשוות בין ההצעות לפי הפרמטרים הבאים:

 • מחיר השירות
 • מהירות וזמינות המועדים להובלה
 • נפח האחסון הנדרש (אם יש)
 • איכות השירות והתמיכה המוצעת

קבלת מספר הצעות מחיר מאפשרת לכם להבין את תחומי המחירים ולבחור באופציה המתאימה ביותר לכם.

בחינת מדדי אמינות חברת ההובלה

לא רק מחירים משמעיים רשמיים צריכים להילכד כשבוחרים חברת הובלה, גורם חשוב נוסף הוא אמינות חברת ההובלה. קריטריונים אלה כוללים:

 1. רבי החוות הדעת: בדקו מה מספר החוות הדעת ולקוחות_* קודמים* של החברה. קראו על חוויתם ובחרו היטב את החברה הבאמת תספק נתון טוב מוצג תיג באיכות.
 2. רשיון עסק תקפה: האם יש לחברה מספר רשיון עסק זמיח בתיק בכיר חשוב וכן בעלים, ובעל מטרת עבודה מוגדרת?
 3. פרטים ליצירת קשר: חברה המי נמסרת תספק פרטים ליצירת קשר המסייעים לפני ואחרי ההובלה, וכן במהלכה.

בונוס לזכור להשתמש במבזק-שירותים האינטרנטיים השירול מבין השירותים שהחברות השונות מציעות, בכך מספקים מבט מהיר ונוח לשירותים השונים זכותות להובלה בצעירה קלה.

תהליך ההובלה

תכנון ההובלה

בתכנון ההובלה חשוב לבחון את הצרכים המיוחדים שלכם, כמו גודל הבית, מספר החדרים וכמות הרהיטים. חשוב לבחור חברת הובלה אמינה ומקצועית עם ניסיון רב בתחום. במהלך תכנון ההובלה, חשוב להתארגן לגבי האריזה – לסדר קרטונים, תיקים, קשירה ושאר חומרי האריזה. זה יעזור לשמור על הרהיטים והפריטים במהלך ההובלה ולמנוע פגיעה.

ימי ההובלה

כאשר מתקרב יום ההובלה, עשויים להיווצר בלבולים ולחץ על המעבר. תהליך זה באחריות חברת ההובלה, ומומלץ לארגן את אריזת התיקים, הריהוט והפריטים השונים לפני יום ההובלה כך שההובלה תתנהל בצורה חלקה ויעילה. בתכלית התוך כדי ההובלה, חשוב לוודא שכל השירותים שנותנת החברה כוללים ביטוח, צילום דיגיטלי ועוד מתבצעים כמו שצריכים באמת.

במהלך ההובלה, חשוב לכון אבות הדעת לעיתון של שינויים לא צפויים, כמו תקלות ברכב ההובלה או בעיות בכבישים. במקרים כאלה, אמון בחברת ההובלה ואיכות השירות חשובים להמשך חווית ההובלה המוצלחת.

אחרי ההובלה

לאחר שההובלה מושלמת, חשוב לוודא שכל השלבים הגיעו להיכל שאיפו והכוח של בעיות. בפרט, יש לשים לב לנושאים הבאים:

טיפול בבעיות אפשריות במהלך ההובלה

 • בדיקת הרכוש המובהל: לאחר ההובלה, על מנת לוודא שכל הרכוש הגיע במצב טוב ולא נהרס. אם ישנם פריטים שזכו בנזק במהלך ההובלה, יש לקיים את הם לחברת ההובלה.
 • תקשורת עם חברת ההובלה: אם ישנן בעיות או שאלות שקשורות להובלה, כדאי להעביר אותם במהירות תקשורת לחברת ההובלה. המטרה הייתה להבין שהבעיות נמכרות באמת מידית או לפרש דברים מעצמם.
 • זכויות לפי הסכם: במקרה של נזק לרכוש או במקרה של אי שביעות רצון מהשירות, אפשר לדבר על תשירות האחאים או הכפרי זכויות לפי הסכם ההובלה.

בקיצור, אחרי ההובלה חשוב להיווכח בקיימותם של בעיותי המגיע מידית ולהיסדר מוזמן מראש. היכנות אל תוך השלבים הבאים אשר נמסר מראש יכולים לעזור לך ללמוד שינויים במהירות במשך תהליך ההיכנר.

שאלות נפוצות

מה עלות הובלת חברות?

עלות הובלות משתנה בין חברות שונות ותלויה בכמות הפריטים, המרחק הגיאוגרפי והזמן המבוקש. חשוב לבדוק מחירונים ולשוות בין שירותים על מנת לקבל הבנה טובה יותר על העלות הצפויה.

איך לבדוק אמיתות חוות דעת של חברות הובלה?

כדאי לקרוא חוות דעת על החברה שאליה מתכננים לפנות, אך חשוב לוודא האם החוות דעת אמיתיות. ניתן לשאול חברים ובני משפחה המליצים על חברות ספציפיות, או לחפש באינטרנט פורומים או אתרים מהימנים המפרסמים חוות דעת.

איזה שירותים נוספים מציעות חברות הובלה?

חלק מחברות ההובלה מציעות שירותים נוספים, כמו תיכנון ההובלה, אריזה, פירוק והרכבה של רהיטים. כדאי לבדוק את השירותים המוצעים ולבחור את החברה שמציעה את הפתרונות הנכונים עבורך.

כיצד לשוות מחירים בין חברות הובלה שונות?

קיבוע פגישות עם מציאת מחירון מכמה חברות שונות ולבקש הצעות מחיר בהתאם לצרכים שלך. השוואת ההצעות מחיר תאפשר לך לראות מה מציעים השוק ולקבוע איזו חברה תוכל לספק את השירותים המבוקשים במחיר המתאים.

מהן הביטחונות המוצעות על מוצגים ורהיטים?

לפני בחירת חברת הובלה חשוב לבדוק את הביטחונות והאחריות שמציעים על מוצגים ורהיטים. ודאו שהביטחון כולל פיצוי במקרה של נזק כתוצאה מההובלה.

האם קיימת אפשרות לקבל הנחה או מבצעים מיוחדים?

חלק מחברות ההובלה מציעות הנחות ומבצעים מיוחדים. כדאי לשאול את החברה הנבחרת אם היא מציעה כאלה, ואילו תנאים עליהם מבוסס ההנחה או המבצע המיוחד.